Venus by som strašne chcela naVianoce!!!!!.....Ked sa mi ju podarí dostať , tak vám ju sfotím a zverejním..... :-)
Venus by som strašne chcela naVianoce!!!!!.....
OdpovedaťOdstrániťKed sa mi ju podarí dostať , tak vám ju sfotím a zverejním..... :-)