pondelok 23. decembra 2013

Vianoceeee!!!!!!!!!!!!!!!!

Čavte!!!! Zajtra ako už dobre viete je môj najobľúbenejší sviatok: VIANOCE!

No ale najprv  (kedže sú zajtra Vianoce)  ,sa môžte prihlásiť do mojej BLESKOVKY!!! Stačí ak do komentára: napíšete čislo úlohy a k nemu

vašu odpoveď. Ale pozor , Môžu sa prihlásiť iba 3, tak sa poponáhľajte!!......


1.Ktorá si z MONSTER HIGH...

2.Ktorú z MONSTERIEK nenávidíš...

3.Ktorú MONSTERKU máš doma...

4.Akú MONSTERKU by si chcela...

5.Ako sa volá maznáčik MONSTERKY...

6.Z akej kolekcie máš MONSTERKU...

Vyhodnotenie bude o 2 týždne... tak sa poponáhľajte a nezabudnite že

môžu iba prvé 3. Tak hura do toho. A prajem vám pekné Vianoce... :)

štvrtok 19. decembra 2013

Môj domček

Čavte! Frankie by vám chcela predstaviť jej obľúbené veci v jej dome.










fotograf: Barbi  Nápad:NINKA

nedeľa 15. decembra 2013

VENÚÚÚS!!!!!!!!!.....

Čawte!!!Chcela by som vám (na môj blog) dať nejaké fotky VENUS!

Tak sa pozerajte:


Toto môže kopírovať iba NINKA!!!!