Vianoceeee!!!!!!!!!!!!!!!!
Čavte!!!! Zajtra ako už dobre viete je môj najobľúbenejší sviatok: VIANOCE!
No ale najprv (kedže sú zajtra Vianoce) ,sa môžte prihlásiť do mojej BLESKOVKY!!! Stačí ak do komentára: napíšete čislo úlohy a k nemu
vašu odpoveď. Ale pozor , Môžu sa prihlásiť iba 3, tak sa poponáhľajte!!......
1.Ktorá si z MONSTER HIGH...
2.Ktorú z MONSTERIEK nenávidíš...
3.Ktorú MONSTERKU máš doma...
4.Akú MONSTERKU by si chcela...
5.Ako sa volá maznáčik MONSTERKY...
6.Z akej kolekcie máš MONSTERKU...
Vyhodnotenie bude o 2 týždne... tak sa poponáhľajte a nezabudnite že
môžu iba prvé 3. Tak hura do toho. A prajem vám pekné Vianoce... :)
Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára